SEI(Stackpole Elec) CSR1206JTR510
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
CSR1206JTR510
EBEE-Teilenummer
E82487667
Beschreibung
500mW 510mΩ Current Sensing Resistors ±100ppm/℃ ±5% 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSR1206JTR510
RoHS
TypCurrent Sensing Resistors
Temperaturkoeffizient±100ppm/℃
Toleranz±5%
Widerstand510mΩ
Macht (Watt)500mW