SEI(Stackpole Elec) CSR1206JKR600
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
CSR1206JKR600
EBEE-Teilenummer
E82488378
Beschreibung
500mW 600mΩ Current Sensing Resistors ±100ppm/℃ ±5% 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSR1206JKR600
RoHS
TypCurrent Sensing Resistors
Temperaturkoeffizient±100ppm/℃
Toleranz±5%
Widerstand600mΩ
Macht (Watt)500mW