SEI(Stackpole Elec) CSR1206JKR360
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
CSR1206JKR360
EBEE-Teilenummer
E82498732
Beschreibung
500mW 360mΩ Current Sensing Resistors ±100ppm/℃ ±5% 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSR1206JKR360
RoHS
TypCurrent Sensing Resistors
Temperaturkoeffizient±100ppm/℃
Toleranz±5%
Widerstand360mΩ
Macht (Watt)500mW