SEI(Stackpole Elec) CSR1206FTR562
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
CSR1206FTR562
EBEE-Teilenummer
E82496123
Beschreibung
500mW 562mΩ Current Sensing Resistors ±100ppm/℃ ±1% 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSR1206FTR562
RoHS
TypCurrent Sensing Resistors
Temperaturkoeffizient±100ppm/℃
Toleranz±1%
Widerstand562mΩ
Macht (Watt)500mW