SEI(Stackpole Elec) CSR1206FTR520
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
CSR1206FTR520
EBEE-Teilenummer
E82494070
Beschreibung
500mW 520mΩ Current Sensing Resistors ±100ppm/℃ ±1% 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSR1206FTR520
RoHS
TypCurrent Sensing Resistors
Temperaturkoeffizient±100ppm/℃
Toleranz±1%
Widerstand520mΩ
Macht (Watt)500mW