SEI(Stackpole Elec) CSR1206FT30L0
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
CSR1206FT30L0
EBEE-Teilenummer
E82531950
Beschreibung
500mW 30mΩ Current Sensing Resistors ±100ppm/℃ ±1% 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSR1206FT30L0
RoHS
TypCurrent Sensing Resistors
Temperaturkoeffizient±100ppm/℃
Toleranz±1%
Widerstand30mΩ
Macht (Watt)500mW