SEI(Stackpole Elec) CSR1206FKR620
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
CSR1206FKR620
EBEE-Teilenummer
E82498795
Beschreibung
500mW 620mΩ Current Sensing Resistors ±100ppm/℃ ±1% 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSR1206FKR620
RoHS
TypCurrent Sensing Resistors
Temperaturkoeffizient±100ppm/℃
Toleranz±1%
Widerstand620mΩ
Macht (Watt)500mW