SEI(Stackpole Elec) CSR0805JTR360
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
CSR0805JTR360
EBEE-Teilenummer
E82489164
Beschreibung
250mW 360mΩ Current Sensing Resistors ±200ppm/℃ ±5% 0805 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSR0805JTR360
RoHS
TypCurrent Sensing Resistors
Temperaturkoeffizient±200ppm/℃
Toleranz±5%
Widerstand360mΩ
Macht (Watt)250mW