SEI(Stackpole Elec) CSR0805FTR600
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
CSR0805FTR600
EBEE-Teilenummer
E82489264
Beschreibung
250mW 600mΩ Current Sensing Resistors ±200ppm/℃ ±1% 0805 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSR0805FTR600
RoHS
TypCurrent Sensing Resistors
Temperaturkoeffizient±200ppm/℃
Toleranz±1%
Widerstand600mΩ
Macht (Watt)250mW