SEI(Stackpole Elec) CSR0805FKR630
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
CSR0805FKR630
EBEE-Teilenummer
E82490393
Beschreibung
250mW 630mΩ Current Sensing Resistors ±200ppm/℃ ±1% 0805 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSR0805FKR630
RoHS
TypCurrent Sensing Resistors
Temperaturkoeffizient±200ppm/℃
Toleranz±1%
Widerstand630mΩ
Macht (Watt)250mW