SEI(Stackpole Elec) CSR0603FKR680
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
CSR0603FKR680
EBEE-Teilenummer
E82490455
Beschreibung
125mW 680mΩ Current Sensing Resistors ±300ppm/℃ ±1% 0603 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSR0603FKR680
RoHS
TypCurrent Sensing Resistors
Temperaturkoeffizient±300ppm/℃
Toleranz±1%
Widerstand680mΩ
Macht (Watt)125mW