SEI(Stackpole Elec) CSNL2010FT50L0
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
CSNL2010FT50L0
EBEE-Teilenummer
E82562756
Beschreibung
1.5W 50mΩ Current Sensing Resistors ±50ppm/℃ ±1% 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSNL2010FT50L0
RoHS
TypCurrent Sensing Resistors
Temperaturkoeffizient±50ppm/℃
Toleranz±1%
Widerstand50mΩ
Macht (Watt)1.5W