SEI(Stackpole Elec) CSNL2010FT24L0
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
CSNL2010FT24L0
EBEE-Teilenummer
E82562758
Beschreibung
1.5W 24mΩ Current Sensing Resistors ±50ppm/℃ ±1% 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSNL2010FT24L0
RoHS
TypCurrent Sensing Resistors
Temperaturkoeffizient±50ppm/℃
Toleranz±1%
Widerstand24mΩ
Macht (Watt)1.5W