SEI(Stackpole Elec) CSNL1206FT30L0
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
CSNL1206FT30L0
EBEE-Teilenummer
E82567639
Beschreibung
1W 30mΩ Current Sensing Resistors ±50ppm/℃ ±1% 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSNL1206FT30L0
RoHS
TypCurrent Sensing Resistors
Temperaturkoeffizient±50ppm/℃
Toleranz±1%
Widerstand30mΩ
Macht (Watt)1W