SEI(Stackpole Elec) CSNL1206FT13L0
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
CSNL1206FT13L0
EBEE-Teilenummer
E82567649
Beschreibung
1W 13mΩ Current Sensing Resistors ±50ppm/℃ ±1% 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSNL1206FT13L0
RoHS
TypCurrent Sensing Resistors
Temperaturkoeffizient±50ppm/℃
Toleranz±1%
Widerstand13mΩ
Macht (Watt)1W