SEI(Stackpole Elec) BR5JB50L0
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
BR5JB50L0
EBEE-Teilenummer
E83203129
Gehäuse
Kundennummer
Datenblatt
EDA-Modelle
ECCN
EAR99
Beschreibung
5W 50mΩ ±20ppm/℃ ±5% Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Alle auswählen
KategoriePassives ,Resistors ,Through Hole Resistors
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) BR5JB50L0
RoHS
Temperaturkoeffizient±20ppm/℃
Toleranz±5%
Widerstand50mΩ
Macht (Watt)5W