SEI(Stackpole Elec) BR5JB25L0
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
BR5JB25L0
EBEE-Teilenummer
E82646494
Gehäuse
Plugin
Kundennummer
Datenblatt
EDA-Modelle
ECCN
EAR99
Beschreibung
5W 25mΩ Current Sensing Resistors ±20ppm/℃ ±5% Plugin Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Alle auswählen
KategoriePassives ,Resistors ,Through Hole Resistors
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) BR5JB25L0
RoHS
TypCurrent Sensing Resistors
Temperaturkoeffizient±20ppm/℃
Toleranz±5%
Widerstand25mΩ
Macht (Watt)5W