SEI(Stackpole Elec) BR3JB30L0
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
BR3JB30L0
EBEE-Teilenummer
E85955359
Gehäuse
Kundennummer
Datenblatt
EDA-Modelle
ECCN
EAR99
Beschreibung
3W 30mΩ Current Sensing Resistors ±20ppm/℃ ±5% Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Alle auswählen
KategoriePassives ,Resistors ,Through Hole Resistors
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) BR3JB30L0
RoHS
TypCurrent Sensing Resistors
Temperaturkoeffizient±20ppm/℃
Toleranz±5%
Widerstand30mΩ
Macht (Watt)3W