SEI(Stackpole Elec) BR1JB50L0
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
BR1JB50L0
EBEE-Teilenummer
E82645531
Gehäuse
Plugin
Kundennummer
Datenblatt
EDA-Modelle
ECCN
EAR99
Beschreibung
1W 50mΩ Current Sensing Resistors ±20ppm/℃ ±5% Plugin Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Alle auswählen
KategoriePassives ,Resistors ,Through Hole Resistors
DatenblattSEI(Stackpole Electronics Inc.) BR1JB50L0
RoHS
TypCurrent Sensing Resistors
Temperaturkoeffizient±20ppm/℃
Toleranz±5%
Widerstand50mΩ
Macht (Watt)1W