PANASONIC EXB-E10C124J
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
EXB-E10C124J
EBEE-Teilenummer
E81731743
Gehäuse
SMD-10P,2.1x4mm
Kundennummer
EDA-Modelle
ECCN
EAR99
Beschreibung
15 ±5% 120kΩ 63mW ±200ppm/℃ SMD-10P,2.1x4mm Resistor Networks, Arrays ROHS
Alle auswählen
KategoriePassives ,Resistors ,Resistor Networks, Arrays
RoHS
Temperaturkoeffizient±200ppm/℃
Toleranz±5%
Anzahl Pins16
Widerstand120kΩ
Macht (Watt)63mW