JBC36HETI
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
JBC36HETI
EBEE-Teilenummer
8468138-JBC36HETI-EB
Beschreibung
CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.100
MontageartThrough Hole
Temperatur-65°C ~ 150°C
TerminierungSolder
Pitch0.100" (2.54mm)
FlanschfunktionTop Mount Opening, Threaded Insert, 4-40
Kartendicke0.062" (1.57mm)
Beschreibung
36 Position Female Connector Non Specified - Dual Edge Gold 0.100" (2.54mm)