GBB50DHFT
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
GBB50DHFT
EBEE-Teilenummer
8520370-GBB50DHFT-EB
Beschreibung
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.050
DatenblattSullins GBB50DHFT
KontakttypHairpin Bellows
MontageartSurface Mount
Temperatur-65°C ~ 125°C
Kontakt Finish Dicke10.0µin (0.25µm)
TerminierungSolder
Pitch0.050" (1.27mm)
FlanschfunktionFlush Mount, Top Opening, Threaded Insert, 4-40
Kartendicke0.062" (1.57mm)
Beschreibung
100 Position Female Connector Non Specified - Dual Edge Gold 0.050" (1.27mm) Black