GBB50DHBR
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
GBB50DHBR
EBEE-Teilenummer
8554080-GBB50DHBR-EB
Beschreibung
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.050
DatenblattSullins GBB50DHBR
KontakttypHairpin Bellows
MontageartThrough Hole, Right Angle
Temperatur-65°C ~ 125°C
MerkmaleBoard Lock
TerminierungSolder, Staggered
Pitch0.050" (1.27mm)
Flanschfunktion-
Kartendicke0.062" (1.57mm)
Beschreibung
100 Position Female Connector Non Specified - Dual Edge Gold 0.050" (1.27mm) Black