GBB50DHBD
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
GBB50DHBD
EBEE-Teilenummer
8540984-GBB50DHBD-EB
Beschreibung
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.050
DatenblattSullins GBB50DHBD
KontakttypHairpin Bellows
MontageartThrough Hole, Right Angle
Temperatur-65°C ~ 125°C
TerminierungSolder, Staggered
Pitch0.050" (1.27mm)
FlanschfunktionFlush Mount, Top Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Kartendicke0.062" (1.57mm)
Beschreibung
100 Position Female Connector Non Specified - Dual Edge Gold 0.050" (1.27mm) Black