CMD24-05M
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
CMD24-05M
EBEE-Teilenummer
11633795-CMD24-05M-EB
Beschreibung
CBL ASSY CENTRON 24POS M-M 0.5M
Alle auswählen
KategorieCable Assemblies ,D-Shaped, Centronics Cables Assemblies
DatenblattL-com CMD24-05M
Serie-
VerpackungBag
TeilstatusActive
AbschirmungShielded
Länge1.64' (500.00mm)
StilBidirectional
KabeltypRound, Beige
KonfigurationCentronics 24 pos Male to Male
Beschreibung
Centronics 24 pos Male to Male Assembly 1.64' (500.00mm) Round, Beige